facebook icon youtube icon instagram icon

WYDARZENIA

Audycja muzyczna w Szamotułach

W styczniu ponownie odwiedziliśmy Przedszkole i Żłobek „Słoneczko” w Szamotułach. Nasz Albert zaprezentował swój zestaw perkusyjny. Dzieci dowiedziały się z jakich elementów składa się instrument, same próbowały też grać i wykonywać rytmiczne ćwiczenia.

Dziękujemy za zaproszenie i polecamy się serdecznie z organizacji audycji i koncertów dla dzieci 🙂

Jesiennie muzykowanie 26 września

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 5 lat wraz z rodzicami na „Jesienne muzykowanie” do jeżyckiej kawiarenki Pasażer Cafe. W sobotę, 26 września o godz. 10.30 rozpoczną się zajęcia muzyczne, które poprowadzi nasza Paulina.

Zapisy przez fb lub mailowo. Liczba uczestników ograniczona!

Koszt: 30 zł / dziecko

Do zobaczenia!

Koncert muzyki indyjskiej na Topolowym Fyrtlu

21 sierpnia po raz kolejny organizowaliśmy koncert dla wildeckich seniorów na Topolowym Fyrtlu. Całe wydarzenie poprowadził nasz Eryk, który przeniósł całą publiczność do Indii. Mogliśmy posłuchać ciekawe historie powstawania muzyki klasycznej z różnych regionów kraju, dowiedzieć się o tradycyjnym instrumencie jakim jest sitar i posłuchać pięknie brzmiących rag.

Projektu  Wildecki Klub Senioralny „Schron Trzeciego Wieku”, sfinansowany jest ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Muzykowanie na trawie / skrzypce

W sobotę odbyło się kolejne wspólne muzykowanie. Dzięki naszej Marcie dowiedzieliśmy się z jakich części składają się skrzypce i jak można na nich grać. Kolejne zajęcia odbędą się w sobotę 1 sierpnia o godz. 12.00. Koszt: 10 zł / dziecko. Do zobaczeni!

Koncert dla seniorów z trąbką w roli głównej

W piątek 24 lipca odbył się kolejny koncert dla wildeckich seniorów. Na Topolowych Fyrtlu rozbrzmiała muzyka jazzowa w wykonaniu naszego trębacza Patryka.

Kolejny koncert odbędzie się 21 sierpnia o godz. 17.00. Wstęp wolny, zapraszamy serdecznie 🙂

Projektu  Wildecki Klub Senioralny „Schron Trzeciego Wieku”, sfinansowany jest ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Muzykowanie na trawie / akordeon

Po rocznej przerwie rozpoczęliśmy cykl „Muzykowanie na trawie”. Śpiewamy, gramy i bliżej poznajemy jeden instrument. Jako pierwsza wystąpiła nasza Gabrysia, która zaprezentowała swój akordeon. W kolejną sobotę zapraszamy na 11.00 do Lasku Marcelińskiego na przygodę ze skrzypcami 🙂 Koszt: 10 zł / dziecko

Koncert skrzypcowy na Topolowym Fyrtlu

W ramach projektu  Wildecki Klub Senioralny „Schron Trzeciego Wieku”, sfinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania w piątek 3 lipca odbył się koncert skrzypcowy w wykonaniu naszej Marty – Skrzypaczki nostalgicznie usposobionej.

Była to bardzo ciekawa lekcja muzyki połączona z pięknymi i różnorodnymi utworami.

Kolejny koncert (tym razem z trąbką w roli głównej) dla wildeckich seniorów odbędzie się w piątek 24 lipca o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

Muzykowanie na trawie / akordeon

Po rocznej przerwie wznawiamy nasze muzyczne spotkania w Lasku Marcelińskim. „Muzykowanie na trawie” to aktywny warsztat muzyczny dla dzieci w każdym wieku. Poznajemy budowę danego instrumentu, śpiewamy i gramy na instrumentach perkusyjnych.

Na pierwszym spotkaniu poznamy AKORDEON, o którym opowie nam Gabrysia.

Spotykamy się w sobotę 18 lipca o godz. 11.00 pod drzewem koło placu zabaw.

Koszt zajęć: 10 zł/ dziecko

Zapisy: stageofarts.com@gmail.com lub przez fb

Deser z gitarą w jeżyckiej kawiarence

Serdecznie zapraszamy na słodkie pyszności i koncert gitarowy, który odbędzie się w sobotę 25 lipca o godz. 17.00 w kawiarni Pasażer Cafe (ul. Zwierzyniecka). Oprawę muzyczną zapewni nasz Jakub. Wstęp wolny!  🙂

Zapraszamy na marcowe wydarzenia :)

Więcej info na Facebooku i Instagramie 🙂

E-mail: stageofarts.com@gmail.com