facebook icon youtube icon

WYDARZENIA

Warsztat muzyczny piracki w Schronie Kultury Europa

W ramach Centrum Inicjatyw Lokalnych „WIL.DA.SIĘ” odbyło się kolejne muzyczne wydarzenie, które mogliśmy współorganizować 🙂 Warsztaty muzyczne adresowane były do młodych piratów, którzy pod okiem kapitan Małgosi dzielnie wykonywali wszystkie zadania – śpiewali, tańczyli, budowali statek a nawet czyścili pokład! Na szczęście podczas rejsu wypatrzyli bezludną wyspę a na niej ogromny skarb!

Piracki Festyn Rodzinny

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność zadbać o oprawę muzyczną podczas Festynu Rodzinnego w Publicznym Przedszkolu „Parostatek” w Poznaniu. Nasi piraci: kapitan Długobrody, majtek Widłak i bosmanna Marianna zagrali wiele znanych morskich szantów i pomogli najmłodszym uczestnikom otworzyć zaczarowaną skrzynię pełną słodkich skarbów.

Audycja muzyczna w Przedszkolu „Wspólne Gniazdko”

Ponownie odwiedziliśmy Przedszkole „Wspólne Gniazdko” w Poznaniu. Nasza Ania zaprezentowała dzieciom obój, instrument należący do grupy dętych drewnianych.

Muzyczne warsztaty pirackie! 9 czerwca godz. 13.30 Schron Kultury Europa

W ramach Centrum Inicjatyw Lokalnych „WIL.DA.SIĘ” zapraszamy najmłodszych na muzyczne warsztaty pirackie!

MUZYCZNY SZTORM NA POKŁADZIE CZARNEJ PERŁY. Chcesz przeżyć piracką przygodę na pełnym morzu? Wyrusz z nami w poszukiwaniu skarbu, do którego doprowadzi nas piosenka i muzyka! Wszystko w oparciu o ruch, taniec, rytmikę i słuch.

Zapraszamy na warsztaty umuzykalniające dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, które poprowadzi nasza Małgorzata 🙂 Prosimy o zapisy uczestników pod adresem e-mail: skeuropa@o2.pl.
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/637424353267130/
Serdecznie zapraszamy!

Audycja muzyczna w Przedszkolu „Wspólne Gniazdko”

Niedawno odwiedziliśmy Przedszkole „Wspólne Gniazdko”, w którym nasza Ewa zaprezentowała swój instrument – wiolonczelę. Podczas spotkania dzieci uważnie słuchały utworów granych przez artystkę oraz dowiedziały się wiele ciekawostek o budowie instrumentu.

Perkusyjna audycja w Przedszkolu „Iskierki”

Kolejna audycja w Przedszkolu w Skórzewie za nami. Najmłodszych słuchaczy odwiedził Adam, który zaprezentował podstawowy zestaw perkusyjny.

Audycja wiolonczelowa w Przedszkolu „Iskierki”

Pod koniec kwietnia odwiedziliśmy Przedszkole „Iskierki” w Skórzewie. Nasza Ewa zaprezentowała dzieciom „duże skrzypce” czyli wiolonczelę i zabrała je w magiczny świat muzyki!

Warsztaty bębniarskie 21.04.2018

Wraz ze Schronem Kultury Europa mieliśmy przyjemność zorganizować warsztaty bębniarskie dla dzieci. Było głośno i wesoło 🙂 Nasz Kuba spisał się na medal!
Wydarzenie realizowane było w ramach projektu Centrum Inicjatyw Lokalnych „WIL.DA.SIĘ”.

WARSZTATY BĘBNIARSKIE DLA DZIECI 21.04.2018 w Schronie Kultury Europa

Wraz ze Schronem Kultury Europa serdecznie zapraszamy dzieci w wielu od 4 – 7 lat na warsztaty bębniarskie.
Odbędą się one 21 kwietnia o godz. 13.30 w Schronie Kultury Europa przy ul. Rolnej.
Dzieci pod okiem naszego Jakuba poznają djembe i wspólnie pomuzykują na perkusjonaliach. Na pewno będzie głośno i wesoło!
Warsztaty są bezpłatne, zapisy mailowo na adres: skeuropa@o2.pl. POLECAMY!
Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/193774621227916/

RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego Jajka i wiosennego nastroju w rodzinnym gronie
życzy agencja STAGE OF ARTS wraz z wszystkimi artystami.

Tel. 796 736 729

E-mail: stageofarts.com@gmail.com